BMW 1 Serie
Cabrio 120i High Exe | M-sport | Navi | 19 inch | PDC
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabrio 120i High Exe | M-sport | Navi | 19 inch | PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 26 oktober 2011 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 122.798 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KH-829-L |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 465 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Windscherm
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische airconditioning
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Lichtmetalen wielen V-spaak 229, 6.5Jx16
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Mistlampen voor 3 serie
- M Sportpakket
- Multifunctioneel stuurwiel
- Park Distance Control achter
- Regensensor 3 serie
- Sportstuurwiel met leer bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Windscherm
- xenon koplampen met reiniging